מאכלים ארוטיים במיוחד
  hebrew

מי יודע? מה זו אהבה...

אני אוהב אותך. לא עבור מי שאת, אלא עבור מי שאני כשאני איתך
רוי קרופט

כשאתה מאוהב אינך יכול להרדם משום שהאהבה טובה יותר מכל חלום
דר זאוס

ניתנו לנו 2 עיניים לראות, 2 אוזניים לשמוע, 2 רגליים להלך, ומדוע רק לב אחד? משום שהשני ניתן למישהו אחר.
לא ידוע

הדבר הטוב ביותר בעצמי זה את
שנון קרוון

אם אתה אוהב מישהו, שחרר אותו. אם הוא יחזור, הוא שלך לנצח. אם לא, זה לא נועד להיות.
לא ידוע

כולנו מוזרים, החיים מוזרים וכשאנו מוצאים מישהו מוזר יותר, אנו מתחברים אליו וקוראים לזה אהבה.
לא ידוע

אם אתה אוהב מישהי, תהיה מוכן לוותר על הכל בשבילה. אבל אם היא אוהבת בחזרה, היא אף פעם לא תבקש.
שיוואנה וולטמייר

אהבה מתחילה בחיוך, ממשיכה בנשיקה ומסתיימת בדימעה.
קולין ראי

דחיתי כל אהבה בכדי לא להיפגע, ואז התברר לי שפגעתי בעצמי.
קולין ראי

שתי נשמות, שתי חיים, שתי לבבות, מתחברים יחדיו בכדי ליצור חיים.
לא ידוע

אהבה כמו במלחמה. קל להתחיל וקשה לסיים
אנסיינט פרוברבר

[ חזרה ]

sexy

מאכלים ארוטיים במיוחד

לצד מאכלים שמומלץ לאכול לשיפור הביצועים במיטה, יש מאכלים שפשוט יהפכו את האכילה לאחד הרגעים הארוטיים בחייכם, במיוחד עם בן או בת הזוג שלכם אוכל את אותו הדבר מולכם. יש גם מאכלים שקיבלו את צביונם המיני בגלל סיפורים היסטוריים המקשרים בין אכילתם לסקס פראי ויש מאכלים שעצם פעולת האכילה שלהם הוא ארוטיקה טהורה בהתגלמותה.

שימו בצד את סודות האון התימני שאיכשהו תמיד כוללים מאכלים מסריחים, חריפים או משמינים ובואו להכיר את המאכלים הארוטיים באמת.

אויסטרים - אומרים כי זה היה המאכל האהוב על קזנובה, אומרים גם כי הוא אכל כמה עשרות אויסטרים מדי יום על מנת להרשים ולכבוש נשים עם ביצועים וירטואוזיים בחדר המיטות. אם נעזוב לרגע את הדמות ההיסטורית שאין ספור כיבושים רומנטיים מיוחסים לה, נמצא כי כתבי אוכל מוכשרים דימו את האויסטרים לאיבר המין הנשי. אם נעזוב בצד גם אותם, הרי שפעולת השליקה שדרושה על מנת להוביל את האויסטר מהצדפה לתוך הפה, היא אחת הפעולות הארוטיות.

בננה - אומרים כי נעשו מחקרים שגילו כי אכילת בננה יכולה להגביר את הביטחון העצמי. אנחנו אומרים עזבו אתכם מחקרים, בננה היא הפרי הסקסי ביותר להתגרות באמצעותה בגבר. עם קצת דמיון, כל אישה יכולה להיראות פמלה אנדרסון כשבידה (ובפיה) בננה בעלת הצבע והצורה המושלמים.

ספגטי - אחרי הסצנה הכלבלבית בסרט המצויר של דיסני "היפהפייה והיחפן", אין לנו שום צל של ספק שלשאוב ספגטי מאותה הצלחת זה הדבר הרומנטי ביותר עלי אדמות. אם לא תפגיזו ברוטב ותעשו את זה כמו 2 הכלבלבים החמודים תוך כדי שאתם מסתכלים אחד לשני בתוך הלבן של העיניים, מי יודע אולי יצוץ לו איזה לב אדום ענק ויבלע אתכם לתוכו.

תאנה - הוא פרי שנחשב ארוטי עוד אצל היוונים העתיקים. אומרים כי היה לאותם היוונים גם פולחן מיני בהשתתפות הפרי. אם נעזוב לרגע את המיתולוגיה היוונית ונתמקד בטעם ובמרקם, נגלה פרי בעל מרקם חלומי שהמגע שלו מזכיר מגע עם עור רך ונעים והטעם שלו מתקתק ומעורר חשק לעוד. יש משהו יותר ארוטי מאשר לאכול פרי ולהרגיש את כל זה?

פונדו שוקולד - דמיינו לכם קערה של שוקולד נוזלי סמיך וחם שלתוכו אתם טובלים שיפוד שעל הקצה שלו מושחלת חתיכת תות עסיסי. השוקולד הנוזלי יורד במורד התות ועוטף אותו בחמימות המתוקה שלו. אתם מכניסים לתוך הפה את התות והאורגזמה כבר בדרך. עכשיו שימו בצד את הסיר, את התות ואת השיפוד שעליו הוא משופד, שוקולד הוא קודם כל מאכל שכולם אוהבים ואחרי זה הוא גם מאכל עתיר בפנילאתילמין שאחראי על הגברת התשוקה ועל שיפור ניכר במצב הרוח. בקיצור, האמא והאבא של כל המאכלים הארוטיים.

מנגו - על פי שבטים מסוימים באפריקה, מנגו הוא גלגול האשכים בטבע. בקרב בני אדם החיים על יבשות אחרות, מנגו נחשב למעורר תשוקה בגלל הריח העז שלו ובגלל האקזוטיות שלו. אנחנו סבורים כי למנגו יש מרקם פשוט מושלם ומכיוון שאין דרך נקייה לאכול אותו, הוא גורם לאכילה להיות מלאת תאבה, מיצים וקולות מציצה.

כמו שאתם רואים, לא הקצפת שנמסה על הגוף והופכת לנוזל לא סקסי ולא ממרח השוקולד הנדוש שנמרח על האיברים המוצנעים, אלא מאכלים אמיתיים יבטיחו לכם כי האכילה מחוץ לחדר השינה, תעשה לך חשק להסתגר בתוכו ולא לצאת לפחות יממה.

מאת: דניאל זריהן, באדיבות האתר Just4us.co.il.


[ חזרה ]  
אהבה היא אנרגית החיים. זוהי אנרגיה חזקה מאוד שיש לדעת להשתמש בה נכון. שאחרת היא עלולה לפגוע.
[ עמוד ראשי | זוגיות | אהבה | בגידות | פגישות | צרו קשר ]